Náš tým

Každý klient je jiný, každý obchodní případ sleduje jiné cíle. Při realizaci jednotlivých projektů se opíráme o zkušenosti stabilních klíčových členů týmu, který podle potřeby doplňujeme externími spolupracovníky. To nám umožňuje operovat flexibilně, s nejmenšími možnými náklady, a s nejlepším, momentálně dostupným, know-how.

RNDr. Vladimír Svoboda

jednatel společnosti ; +420 732 823 600

Absolvoval obor Fyzika pevných látek na Masarykově univerzitě. Nejprve pracoval v oblasti vývoje elektronových mikroskopů. Později působil jako poradce a manager v IT firmách. Od roku 1995 až do současnosti se zabývá prodejem a nákupem firem. Dále se zabývá problematikou procesních analýz. Nyní je jednatelem ve firmě Alef Bet s.r.o.  

Zuzana Šťastná

ředitelka společnosti ; +420 731 462 687

Vystudovala Obchodní akademii v Brně. Hned po škole nastoupila do reklamní agentury Český lev na pozici účetní a asistentky finanční ředitelky. V italské firmě zabývající se prodejem aut a dílů vedla účetnictví a kompletní administrativu. Nyní je ředitelkou společnosti Alef Bet s.r.o. a provází klienty celým procesem prodeje a zastupuje je na schůzkách s investory.

Michaela Lederová

asistentka společnosti ; +420 731 827 298

Vystudovala Střední průmyslovou školu strojnickou. Pracovala jako prodejce telekomunikační techniky, vedoucí prodejny a servisního střediska, administrativní pracovnice a referent správy pohledávek. Ve firmě Alef Bet s.r.o. je asistentkou společnosti.

Dušan Pernický

konzultant ; +420 737 002 263

Po střední a jazykové škole pracoval šest let v outdoorové prodejně, následovalo několik let na manažerské pozici v call centrech. Od roku 2007 do 2014 pracoval jako obchodní zástupce sportovního vybavení a obuvi. V letech 2015-2016 byl regionálním manažerem v nebankovní společnosti. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. od roku 2017 vyhledává pro klienty akviziční cíle.

Danuše Smutná

konzultant ; +420 601 116 034 

Vystudovala Střední odbornou školu elektrotechnickou v Brně. Pracovala v ABB EJF jako technik deset let. Poté pracovala pro Group 4 Securicor, kde vedla 25 pracovníků. Pracovala jako bankéř v Raiffeisen Bank, kde prováděla bankovní operace u velkých společností a klientů. V současnosti je konzultantka ve společnosti Alef Bet s.r.o., kde vyhledává akviziční cíle pro investory.

Daniel Měřínský

konzultant ; +420 736 163 129

V posledních dvou letech pracoval jako konzultant pro v oboru cestovního ruchu a prodeje elektronických letenek. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. se podílí na realizaci akvizičních projektů našich klientů, tvorbu analytických podkladů pro naše obchodní činnosti a naše klienty a další s tím spojené činnosti. Dále také spravuje webové stránky společnosti.  

Jakub Šťastný

ICT manažer

Je absolventem Střední průmyslové školy elektrotechnické v Brně, obor Technické lyceum. Nyní studuje na Mendelově univerzitě obor Automatizace řízení a informatika. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. pracuje na pozici ICT manager, kde zajišťuje IT podporu firemních procesů a správu hardware a software.