Novinky

S radostí oznámujeme, že do Alef Betu vstupil nový partner, investor, kterým je brněnská PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r. o., která nahradila Ing. Tomáše Hofera a společnost PineInvest a.s.

Alef Bet s.r.o. navázal od října 2020 spolupráci se slovenskou společností GINALL & ROBINSON s.r.o. je součástí mezinárodní poradenské, auditorské a právní skupiny European Tax & Law a nadnárodního týmu ETL Global, který má zastoupení ve 44 zemích po celém světě.

Alef Bet s.r.o. navázal od října 2020 spolupráci s českou společností ETL Global Praha s.r.o. ETL Global Praha s.r.o. je součástí mezinárodní poradenské, auditorské a právní skupiny European Tax & Law a nadnárodního týmu ETL Global, který má zastoupení ve 44 zemích po celém světě.

V první polovině července 2019 došlo k odkupu 100% podílů ve společnosti České Houby a.s. společností Vendeavour a.s. Firma České Houby a.s. se již od roku 1992 zabývá produkcí čerstvých a sušených hub a v tomto odvětví zaujímá přední místo na českém trhu. Společnost Alef Bet s.r.o. při této transakci pomáhala kupujícímu s identifikací firmy České...

V druhé polovině června 2019 došlo k uzavření prodeje majoritního podílu ve strojírenské společnosti Technik Partner investiční skupinou SkyLimit Industry. Skylimit Industry převzali ovládající podíl ve společnosti, původní majitelé si nadále ponechají třicetiprocentní podíl ve společnosti a zůstanou tak na manažerských pozicích ve společnosti...