Náš tým

RNDr. Vladimír Svoboda

jednatel společnosti ; +420 732 823 600 ; vladimir.svoboda@alefbet.cz

Absolvoval obor Fyzika pevných látek na Masarykově univerzitě. Nejprve pracoval v oblasti vývoje elektronových mikroskopů. Později působil jako poradce a manager v IT firmách. Od roku 1995 až do současnosti se zabývá prodejem a nákupem firem. Dále se zabývá problematikou procesních analýz. Nyní je jednatelem ve firmě Alef Bet s.r.o.

Dušan Pernický

konzultant ; +420 737 002 263 ; dusan.pernicky@alefbet.cz

Po střední a jazykové škole pracoval šest let v outdoorové prodejně, následovalo několik let na manažerské pozici v call centrech. Od roku 2007 do 2014 pracoval jako obchodní zástupce sportovního vybavení a obuvi. V letech 2015-2016 byl regionálním manažerem v nebankovní společnosti. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. od roku 2017 vyhledává pro klienty akviziční cíle.

Michaela Lederová

asistentka ; +420 731 827 298 ; michaela.lederova@alefbet.cz

Ve firmě Alef Bet s.r.o. je asistentkou společnosti.
Jakub Šťastný

ICT manažer ; jakub.stastny@alefbet.cz

Je absolventem Střední průmyslové školy elektrotechnické v Brně, obor Technické lyceum. Nyní studuje na Mendelově univerzitě obor Automatizace řízení a informatika. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. pracuje na pozici ICT manager, kde zajišťuje IT podporu firemních procesů a správu hardware a software.  

Zuzana Šťastná

ředitelka společnosti ; +420 731 462 687 ; zuzana.stastna@alefbet.cz

Vystudovala Obchodní akademii v Brně. Hned po škole nastoupila do reklamní agentury Český lev na pozici účetní a asistentky finanční ředitelky. V italské firmě zabývající se prodejem aut a dílů vedla účetnictví a kompletní administrativu. Nyní je ředitelkou společnosti Alef Bet s.r.o. a provází klienty celým procesem prodeje a zastupuje je na schůzkách s investory.

Danuše Smutná

konzultant ; +420 601 116 034 ; danuse.smutna@alefbet.cz

Vystudovala Střední odbornou školu elektrotechnickou v Brně. Pracovala v ABB EJF jako technik deset let. Poté pracovala pro Group 4 Securicor, kde vedla 25 pracovníků. Pracovala jako bankéř v Raiffeisen Bank, kde prováděla bankovní operace u velkých společností a klientů. V současnosti je konzultantka ve společnosti Alef Bet s.r.o., kde vyhledává akviziční cíle pro investory.

Daniel Měřínský

analytik ; +420 736 163 129 ; daniel.merinsky@alefbet.cz

V posledních dvou letech pracoval jako konzultant pro Kiwi.com v oboru cestovního ruchu a prodeje elektronických letenek. Ve společnosti Alef Bet s.r.o. se podílí na realizaci akvizičních projektů našich klientů, tvorbu analytických podkladů pro naše obchodní činnosti a naše klienty a další s tím spojené činnosti. Dále také spravuje webové stránky společnosti.