Poradenská síť ETL hledá akviziční příležitosti na Slovensku

30. 10. 2020
Etl global logo

Alef Bet s.r.o. navázal od října 2020 spolupráci se slovenskou společností GINALL & ROBINSON s.r.o. je součástí mezinárodní poradenské, auditorské a právní skupiny European Tax & Law a nadnárodního týmu ETL Global, který má zastoupení ve 44 zemích po celém světě.

Společnosti v síti ETL nabízí služby v oblasti účetnictví, auditorství, daňového a právního poradenství. Na Slovenském trhu působí skupina ETL poměrně krátce, první společností začleněnou do sítě ETL je GINALL & ROBINSON s.r.o., která již od svého vzniku v roce 2007 nabízí komplexní služby v oblasti účetního, daňového a právního poradenství. Společnost GINALL & ROBINSON s.r.o. nyní slouží jako hlavní subjekt ve skupině ETL na Slovensku a vede proces vyhledávání a akvizic dalších společností a rozšíření působnosti sítě ETL na slovenském trhu.

Skupina ETL proto na slovenském trhu vyhledává vhodné poradenské, auditorské společnosti, kterým může nabídnout zázemí jak na Slovensku, tak v zahraničních trzích a know-how v oblasti účetního, daňového a právního poradenství. Společnost Alef Bet s.r.o. zastupuje GINALL & ROBINSON s.r.o. v roli zprostředkovatele a pomáhá vyhledávat vhodné společnosti k budoucí akvizici a zařazení do sítě ETL. Zároveň zajišťuje zázemí a průběh celé transakce.

https://www.ginallrobinson.eu/

Chcete prodat, koupit, nacenit firmu?

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Ozveme se vám.
© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořila FORMEDIA